Praca w NIKO

W związku z dynamicznym rozwojem sieci Restauracji NIKO poszukujemy osób, które pasjonują się sztuką kulinarną, mają otwarty na innowacje umysł i doskonale czują się w pracy zespołowej.

praca

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

Kucharz
Zakres obowiązków:

  • profesjonalne świadczenie usług kucharskich
  • współtworzenie karty dań
  • dbanie o estetykę przygotowywanych dań

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe,
  • dyspozycyjność,
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość norm HACCP.

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia na stanowisku pracy,
  • rozwój zawodowy.
Kasjer / Kasjerka

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • przyjmowanie zamówień.

Wymagania*:

  • mile widziane osoby uczące się.

* Nie wymagamy aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • pracę w sezonie letnim,
  • szkolenia na stanowisku pracy.
Pomocnik kucharza / zmywak

Poszukujemy osób do pracy w charakterze pomocnik kucharza / zmywak. Wymagana dyspozycyjność oraz chęć do pracy. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane osoby uczące się.

Osoby zainteresowane pracą w Sieci Restauracji NIKO prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) na adres: niko@barniko.pl, lub do złożenia dokumentów osobiście w siedzibie firmy (Piła, ul. Śródmiejska 5).

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zapis:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)